امیرعلی و استخرتوپش

سلام به همه دوستان
چند  روز پیشا احساس کردم که اسباب بازیهای امیرعلی دیگه خیلی براش خسته کننده و یکنواخت شده بهتره که براش یه چیز تازه و متفاوت بخریم. البته امیر علی خیلی اهل بازی کردن با اسباب بازیاش نیست و اصلاً مثل این بچه های متمدن نیست که بشینه با لذت با اسباب بازیهای جورواجورش بازی کنه بلکه ترجیح میده که برای مثال به کمک مامان در آشپزخانه بشتابه (چه کنیم دیگه بچه یه هو حس همکاریش قلمبه می شه) و با وسایل و خوراکی های تویخچال و ظرف و ظروف تو کابینتها و قابلمه و ماهی تابه ها بازی کنند ویا اینکه تمام زوایای خونه رو به منظور پیدا کردن کشو و کمدهای مختلف و سپس تلاش جهت خالی کردن و توزیع عادلانه وسایلشون به اقصی نقاط منزل جستجو بفرمایند. البته در طی این فرآیند همیشه تعدادی از این وسایل نیز خرد و خمیر و بدرد نخور می شود.
خوب در این موقعیت جیغ و فریاد و دندون قروچه اس که از طرف من نثارش می شه و اونم با خونسردی و غش غش خندیدن با تمرکز کامل به کارش ادامه می ده همیشه در این مواقع همسر گرامی هم توصیه های مفیدی دارند با لحن خیلی خردمندانه ای می فرمایند: "خوب این وسایلو نباید جلو دست بچه گذاشت " و یا ینکه " تقصیر خودته هزار بار گفتم این وسایلو جای دیگه بذار"
من نمیدونم یه خونه 75 متری مگه چقدر جا داره آخه وسایلی که جاشون تو کمدها و کشو هاست من بردارم بذارم کجا که خدا خوشش بیاد.
خوب دیگه بهر حال تصمیم گرفتیم بریم یه اسباب بازی جذاب برا امیر علی  بخریم بلکه جذبش کنه و از خیر انگولک کردن بقیه چیزایی که بهش مربوط نمی شه بگذره .
خلاصه رفتیم یه مغازه که همه اسباب بازیاش بادی بود انواع عروسک و صندلی و استخر و ... که همگی بادی بودن
بعد از تحقیق و تفحص کارشناسانه و توجه به علاقه مندیهای خاص امیرعلی و همچنین فضای فسقلی منزلمان و صدالبته جیب مبارکمان و خلاصه در نظر گرفتن سایر فاکتورها یک کیسه 100 تایی توپ رنگی و یه استخر و یه تلمبه براش خریدیم سرجمع شد 25000 تومن .
اینم چند تا عکس از شون البته امیر علی به شدت عاشق تلمبه اش شده بود وقتی براش استخرشو با تلمبه باد می کردیم غش غش می خندید.

308212276.jpg

308212256.jpg

308212233.jpg

308212208.jpg

308212246.jpg

ما فکر می کردیم ۱۰۰ تا توپ این استخرو پر کنه ولی زهی خیال باطل باید یه بسته دیگه هم براش بخریم.

/ 1 نظر / 13 بازدید
خاله فريبا

خیلی عکسهای خوشگلی بودن در ضمن استخرش با تمام توپاش مثل خودش قشنگن[قلب]