امیرعلی در تعطیلات نوروز

سلام به همه
خوبید تعطیلات خوش گذشت، برا ما خوب بود خواهرمو و شوهرشو بعد از مدتها دیدم یه دو سه روزی عروسی داشتیم و یه چند باری بیرون رفتیم یعنی پیک نیک که البته هوا واقعاْ گرم بود اینجا.  امسال موفق شدیم کلی جاها برا عیددیدنی بریم خونه بعضی از فامیلهامونو یه شونصد سالی بود که نرفته بودیم ولی خوب دیگه این تعطیلات هم به چشم بر هم زدنی تموم شد و باز هم زمان جدایی وفراق از امیرعلی عسلم رسید.
این دو روز خیلی به من سخت گذشته بعد از مدت زیادی که همش با امیرعلی بودم و شیرین کاریاشو دیدم حالا برام خیلی سخت ندیدنش فکر کنم یه چند روزی طول بکشه تا دوباره وضعیت مثل قبل بشه شاید هم من هیچ وقت نتونم برا این دلتنگیام  چاره ای بسازم .
عکس هم از امیرعلی انداختم هم با هفت سین هم تو پارکا هم توصحرا اما همش رو کامپیوتر داداشم جا موند به دستم برسه در اولین فرصت می زنمشون امیرعلی من هم خیلی شیرین و شیطون شده خیلی با نمک و ناز شده  از اینکه براش کتاب بخونم کلی لذت می بره و ذوق میکنه . 
هر کلمه ای هم که بهش بگیم تکرار می کنه ، عاشق اینه که یکی دنیالش کنه و اونم بدو بره قایم شه، تو ایام عید که خیلی همبازی پیدا کرده بود و داوطبای باز با امیرعلی زیاد بودن شیطون ترین و فعال ترینشون هم عمو محمدش بود ، عمو محمد دستت درد نکنه انقد شیطونیای جدید یاد این بچه دادی ذلمون کرد. ازت یاد گرفته که هر چیزه گردی که پیدا کنه پرت می کنه سمت بالا بعد هم  دستاشو میگیره که بیاد تو  دستش و متعجبه که چرا نمی آید.
راستی امیرعلی خیلی دلش براتون تنگ شده دیشب فیلم اصفهان رفتنمون رو گذاشته بودیم همین که دیدت شناختت و داد کشید "عما، عما"

اینم عکسای امیرعلی تو قصربادی

312243152.jpg

312243127.jpg

312243122.jpg

اینم چندتا عکس دیگه از امیرعلی گل مامان بعد از استحمام و شانه کردن موهای افشانش

312243082.jpg

312243065.jpg

بازهم امیرعلی این بار در طبیعت

312236459.jpg

312236437.jpg

312243713.jpg

312243685.jpg

من تو تعطیلات شوربختانه مجبور بودم 2 روزشو بیام سر کارو بعلت اینکه هیچ شخصی جود نداشت تا مفتخر به پرستاری از امیر علی بشه لذا اینجانب ناچار گردیده که امیرعلی نفس رو با خودم بیارم سرکار این هم نتیجش.

312236504.jpg

312236481.jpg

  بعدشم که لالا فرمودند ایشون.

312239861.jpg

 

 

/ 3 نظر / 13 بازدید
سحر

[گل]چه با نمکه خدا براتون نگرش داره سلام گل من صبح بخیر...سال نو با تاخیر مبارک انشاالله که سال خوبی داشته باشی توام با موفقیت....عالی بود مثل همیشه.....راستی گلم آبجی آپ کرده وقت کردی یه سر بزن خوشحال میشم باشیرینی و آجیل منتظرت هستم گلم.. باز کن پنجرهها را که نسیم روز میلاد اقاقی ها را جشن میگیرد و بهار روی هر شاخه کنار هر برگ شمع روشن کرده است همه چلچله ها برگشتند و طراوت را فریاد زدند کوچه یکپارچه آواز شده است و درخت گیلاس هدیه جشن اقاقی ها را گل به دامن کرده ست باز کن پنجره ها را ای دوست هیچ یادت هست که زمین را عطشی وحشی سوخت برگ ها پژمردند تشنگی با جگر خک چه کرد هیچ یادت هست توی تاریکی شب های بلند سیلی سرما با تک چه کرد با سرو سینه گلهای سپید نیمه شب باد غضبنک چهکرد هیچ یادت هست حالیا معجزه باران را باور کن و سخاوت را در چشم چمنزار ببین و محبت را در روح نسیم که در این کوچه تنگ با همین دست تهی روز میلاد اقاقی ها را جشن میگیرد خک جان یافته است تو چرا سنگ شدی تو چرا اینهمه دلتاگ شدی باز کن پنجره ها را و بهاران را باور کن

لیلی مامان یونا

سلام عکساش خیلی ناز و قشنگ شده از جدایی نگو که دلم میگیره [ناراحت] ببوسش[ماچ]

امَمَا

salam Amit ali khobe ya az narahti rohi ravani ranj mebarad ma ra ke divane kardeh delam brayash tang shode kash mitonestam bebinamash hadeaghl akshaye jadidash ra bezar bye[خداحافظ]