امیرعلی و پیامدهای شیرین خشکسالی

سلام به همگی
خیلی دیر کردیم ببخشید سرم واقعآً شلوغه اصلا نمی فهمم کی روز تموم می شه.
خبرخوش اینکه ساعت کاریمون به یمن خشکسالی امسال کم شده تا در مصرف برق صرفه جویی بشه از ساعت 6 تا ۱۵/۲ من هم که فعلاً حق شیرم برقراره تا مرداد  ساعت 1۵/۱ می رم خونه یعنی 2 ساعت زودتر از همیشه امیرعلی رو می بینم چهارشنبه ها هم دیگه یه ساعت زودتر نمیریم یعنی کلاْ ساعت کارمون از ۴۴ ساعت در هفته شده ۴۰ ساعت.
خیلی خوشحالم اما ته دلم نگران بعد از تموم شدن تابستون که اون موقع باید تا 4 بمونیم نمی دونم وضعیت امیرعلی چی می شه بذارمش مهد یا همچنان خونه عمه. خوب حالا فعلاْ تا اون موقع انشاءالله خدا یه راهی پیش پام بذاره بالاخره یه طوری میشه دیگه.
این تغییر تایم کاری علیرغم مزایایی که داره یه سری معایبم داره از جمله اینکه من ۳۰/۵ صبح باید بیدار شم در شرایطی که امیرعلی تا ساعت ۳۰/۱۲یه دفعه دیدی 1 شب سرحال وقبراق مشغول بازی و فعالیت و انجام حرکات نمایشی و موزون است اصلاً هم عین خیالشون نیست که الان موقع لالاست بعد صبح که تشریفشونو بردن خونه عمه تا ساعت 11یا ۳۰/۱۱ خواب هستند ایشون.حالا من میمونم خستگی و خواب آلودگی.
از خودش  بگم که روز به روز داره عسل تر می شه و روز به روز شیطنتاش بیشتر ماشاءالله قد کشیده و دیگه دستش کامل به اپن می سه نمی شه دیگه اونجا هم چیزی رو از دسترسش دور کرد.
 هر کلمه ای هم که می گیم عین طوطی تکرار می کنه یاد گرفته اسم خودشو می گه به مطالعه و کتاب خوندن هم بی نهایت علاقه منده، دوست داره نقاشی کتابا رو بهش نشون بدی و همش ازش بپرسی این چیه؟ این چه رنگیه؟ این حیون صداش چیه؟ چشمای این کجاست؟

خیلی از این بازی لذت می بره. کسی می دونه تو این سن چه آموزشایی برا بچه ها مناسبه بهم بگه در ضمن اگه کسی کتاب روانشناسی مفیدی که بدرد این سن بخوره سراغ دار ه بهم معرفی کنه.

راستی از مامان آندیا جون و فریبا جون هم خیلی ممنونم که به وبلاگ ما سرزدن واقعاْ خوشحال شدم بازم اینطرفا بیاین. اینم چند تا عکس گلم...

317231532.jpg

تو این دو تا عکس پایین امیرعلی ۱۱ ماهشه تصادفی رو کامپیوترم دیدمشون گفتم بزنمشون برا تجدید خاطره.

317231620.jpg


317231586.jpg
 

/ 3 نظر / 13 بازدید
محمد

سلام[گل] زنده باسید اگه فوتبالی هستین یه سر به وبلاگ من بزنید

لیلی مامان یونا

سلام ساعت کار ما هم تغییر کرده ولی کم نشده. صبحها یه کم سخته.منم 5 یا پنج و نیم بیدار میشم. ببوس گل پسرتو برای من[ماچ]

مریم

خدا نگه داره این کوچولورو خدا بزرگه نگران بعد از تابستون نباش خدا خودش کمک می کنه به من سر بزن اپم با یه خبر داغ و خوش