بازگشت امیرعلی

سلام به همه دوستان عزیزم
امروز بعد از مدتها اومد که یه پست جدید بذارم سرم خیلی شلوغه تو خونه همش کاره و کاره و کار هیچ امیدی هم به اتمامش نیست تو اداره هم این چند روزه اصلاً فرصت update نداشتم .
خوب بهتر اول از همه از امیر علی بگم  که چقدر شیرین و خواستنی شده  کلی کلمه جدید یاد گرفته و انقدر قشنگ حرف می زنه که دوست دارم بخورمش.
عصرا که می رم خونه دنبالم راه می افته و مامان مامان از دهنش نمی افته.
کلمه های بابا، دادا، شیر ، اسب و خرس، قیچی ، تیز،داغ، قند، در، باز ،دده، کفش، کنجشگ (جیشگ) و یه چند تا دیگه کلمه رو تقریباً درست و کامل می گه البته یه خروار کلمه نصف و نیمه و ناقص هم بلغور می کنه.
یه اتفاق خیلی اساسی و حایز اهمیت ویژه که می شه گفت یه نقطه عطف تو زندگی امیرعلی و مامانشه نیز به وقوع پیوسته البته قریب به 3 هفته از وقوعش می گذره اونم اینه که امیر علی من تقریباً دیگه از پوشک گرفته شده یعنی تو طول روز تا زمانی که خونه ایم که اصلاً پوشکش نمی کنیم و خودش هر موقع احتیاج به دستشویی داده می گه فقط وقتی بخواهیم برای طولانی مدت بیرون ببریمش اونم جایی که بدونیم به دستشویی  دسترسی نداریم پوشکش می کنم. خیلی از این بابت خوشحالم خیلی کار آدم کمتر می شه و زندگی زیباتر.
امیر علی یه چیز دیگه هم یاد گرفته اونم اینه که تمام اجزاء صورت و بدنش رو میشناسه و هر کدوم رو که ازش بپرسیم با دست نشون می ده و نصفه نیمه اسمشم می گه آخرین چیزیم که یاد گرفت پیشونی و چونه بود. تازه یاد گرفته که صدای مگس در بیاره " وز وز "
خوب دیگه باید برم حداحافظ همگی

302648061.jpg

 

299920759.jpg

 

 

/ 2 نظر / 16 بازدید
حسین

هميشه دوست داشتم فرصت مي كردم من هم در بروز كردن وبلاگ پسرمون همكاري مي كردم ولي حجم كارهاي محوله مانع از اين كار شده است ولي در اين فرصت كم جا دارد از زحمات بي شائبه همسر عزيزم براي بروز رساني وبلاگ و به خصوص براي زحمات بي دريغ ايشان در زندگي سختي كم من براي ايشان به جهت كار بيرون منزل و خانه داري درست كرده ام فقط به صورت زباني تشكر نمايم چونكه تا الان نتوانسته ام آنچنان كه شايسته ايشان بوده است خدمت نمايم. (نمي دانم چه نوشتم چونكه لابلاي نوشتن اين چند خط چندين بار با چندين نفر حرف زدم و به سوال هاي آنها جواب دادم ).

خاله فريبا

به به --به به عجب پسر قشنگی عجب پدر و همسر قدردانی واقعا به به - به به به این مادر مهربان و همسر دلسوز انشا... همیشه سبز و پایدار باشید