امیرعلی و آرایشگاه

ترس از سلمانی و اصلاح کردن از همان ابتدای تولد همراه و یار جداناشدنی امیر علی بوده است.
من و باباش از آنجا که خیلی خوش خیال تشریف داریم فکر کردیم چون گل پسر تاج سرمون دیگه به میمنت و مبارکی قدوم مبارکشان را به سومین سال عمر پربرکتش نهاده است پس احتمال دارد که این ترس نیز فروکش کرده باشد چند روز پیش بابایی با خودش بردش آرایشگاه البته بعد از کلی  آماده سازی روحی روانی، اول موهای خودشو اصلاح می کنه و در این اثنا کلی متدها وشیوهای نوین روانشناسی رو روی دلبندمون پیاده می کنه که ترسش بریزه، باباهه هم میبینه خوب این پسر که خلیی شادو شنگوله پس حتما ترسش دیگه از سلمونی ریخته اما همین که نوبت امیر علی می شه و آقای آرایشگر پیش بندو دور گردنش می بنده نعره امیر علی هم بلند می شه که "من نمی خوام موهامو کوتاه کنم "
القصه دست از پا درازتر برگشتن خونه بابا رو کارد میزدی خونش در نمی اومد آخه واقعاً امیر علی آبروشو برده بود وقتی از فسقلی  می پرسم "امیر علی از چی ترسیدی تو سلمونی ؟" می گه از "پیشبند سلمونی" فکرشو بکن از "پیشبند" نه از شونه و قیچی و چیزای دیگه از پیش بند. این ترسیدنهای امیر علی هم نوبر.
اینم عکسای دور قبل که موهاشو کوتاه کردیم با چه دردسری.

امیرعلی در حال اصلاح شدن

/ 1 نظر / 47 بازدید
امین

(ما شما را آنگونه که می خواهید معرفی میکنیم) >>تبلیغات خود را به ما بسپارید<< گروه تبلیغاتی احتیاج دات کام بعد از درک وضعیت بسیار بد و نامطلوب اقتصادی واحساس نیازجامعه به یک وب سایت تبلیغاتی اقدام به طراحی و ایجاد سایتی به همین عنوان با نام www.ihtiyaj.com نموده است. بدین وسیله از تمامی کسبه،کارفرمایان،مدیران کارخانه جات وشرکت های دولتی و خصوصی حتی دانشجویان وب نویسان و وب مسترها دعوت می شود تا محصول،کالا و یا خدمات و یا سایت یا وبلاگ خود را فعلا بصورت رایگان در وب سایت www.ihtiyaj.com معرفی و تبلیغ کنند. >>تبادل لينك با وبسايت ها و وبلاگها<< سايت تبليغاتي احتیاج دات کام در نظر دارد با سايتها و وبلاگها با هر رتبه و تعدادبازدیدکننده ای تبادل لينك داشته باشد . اگر تمايل به تبادل لينك با سايت احتیجاج دات کام را داريد لينك ما را با عنوان**تبلیغات اینترنتی به شیوه نوین**به آدرس**www.ihtiyaj.com** درسايت خود لينك كنيد سپس{عنوان لينك و آدرس سايت يا وبلاگ}خودتان را ازطريق *فرم تماس باما *بفرستيد تا شما را در صفحه اول سایت لینک نماییم. با تشکر از حسن انتخاب شما: مدیر سایت