تاسوعا و عاشورا

من و اميرعلي از عصر سه شنبه تا عصر شنبه دزفول بوديم، خيلي خوب بود کلي هم هيئت و مسجد رفتيم و دسته هاي عزاداري و گروههاي مارش ديديم خيلي از چيزها رو امير علي براي اولين بار مي ديد بابابزرگش براش يه طبل کوچولو گرفته بود که امير علي خيلي دوسش داشت و کلي باهاش سروصدا راه انداخت از اون جالب تر طبلهاي دايي محمد بود سه تا طبل به چه بزرگي ازشون عکس انداختم بعداً اضافه ميکنم امیرعلی تا تونست دور و بر اونا پلکید و با کوبه بزرگشون کلی طبل زد روز تاسوعا و عاشورا تن امیرعلی لباس مشکی کردیم با یه شال سبز تو گردنش با پیشونی بند علی اصغر خیلی ماه شده بود. از دسته هاي عزاداري هم عکس گرفتم اما متاسفانه کابل دوربينمون دزفول جا موند وقتي رسيد دستم همشو مي زنم.

299745912.jpg

299745905.jpg

/ 5 نظر / 33 بازدید
ژاله

هی می‌گردم وُ باز چراغی هيچ از اين همه هوای روشن، تاريکم نمی‌کند. اينجا نه مَحرَمِ رازی که دلداریِ دروغش به خواب، نه بيداریِ خودگريزِ خسته‌ای که بی‌مگویِ چرا. راستی چرا؟ هی با ماه‌رفته‌ی بی‌آفتاب نيامده، بيا! ديگر نه ماه را برای شبِ گريه می‌خواهم نه آفتاب را که روزِ قرار. به روزم

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.